«Для бойових завдань на передовій»: ЛНЗ створила для військових сучасний броньований позашляховик

Днями підрозділу Збройних сил України, який базується на Черкащині, було передано сучасну автівку, над якою працювали фахівці військового заводу. Транспорт обладнаний за усіма вимогами та має четвертий клас захисту, що захищає не лише від куль та осколків, а й від підриву техніки. Позашляховик «ФОРД» був спеціально придбаний LNZ Group з наміром створити надійну броньовану автівку для потреб військових. 

Минулого тижня сучасну броньовану автівку було передано військовим. Незабаром вона почне виконувати бойові завдання на передовій. Військові, які приїхали забирати позашляховик, не приховують радість. Кажуть, що обладнана покращеною бронею автівка збереже не одне солдатське життя. 

– Явно видно, що машина підготовлена для роботи в бойових операціях. Не сумніваюсь, що військові техніки грамотно попрацювали над її створенням. Не дивлячись на вже усталену думку, що «ми до війни вже звикли» і те, що військовим з кожним роком допомагають все менше, в ЛНЗ цю місію не полишають і надають конкретну якісну допомогу. До потреб хлопців на передовій дослуховуються. За що цим людям велика вдячність, – каже Генадій Мурашковський, командир військової частини А3193. – Наша задача – прийняти техніку, поставити на облік і негайно передати на передову для виконання бойових завдань. 

Як розповідають в LNZ Group, автівку було спеціально привезено в Україну із США та дообладнано за сучасними стандартами. Директор ПрАТ «Лебединський насіннєвий завод, депутат Черкаської обласної ради Анатолій Ткаченко розповідає, що для створення бойового авто залучили фахівців з військового заводу. 

– Цей автомобіль був привезений до України із США саме для того, щоб після переобладнання подарувати його військовим. Ми його за свій кошт відремонтували та залучили фахівців з військового заводу, де авто переобладнали саме під потреби військових, вмонтували спеціальну захисну капсулу, яка захищає від підриву тощо. Позашляховик укомплектовано необхідною бронею, броньованим склом та має четверту категорію захисту, що дозволяє використовувати його у бойових операціях. На сьогодні ця автівка пройшла все необхідне тестування та оформлення. Коли джип був готовий, ми звернулись до військових, які базуються у нас на Черкащині, щоб подарувати їм його. Загалом переобладнання автівки коштувало близько мільйона гривень, – додає Анатолій Миколайович. 

LNZ Group допомогає нашим військових з самого початку антитерористичної операції на сході України. Так для вояків, які дають відсіч ворогам, морським піхотинцям із 36-ї окремої бригади з Миколаєва за рахунок групи компаній було придбано два автобуси. Зараз за їх допомогою військові здійснюють ротації. Крім цього, «ЛНЗ» постійно допомагає військовим з амуніцією: бронежилетами, тепловізорами тощо, а також надає допомогу волонтерам та ветеранським організаціям. Однак в самій компанії про це розповідають рідко. «Це не тема для реклами», – кажуть в керівництві. 

– Ми вже 7 років поспіль тримаємо зв’язок із нашими військовими й намагаємось допомагати їм усім можливим. Ті командири, які до нас зверталися, ми їм ніколи не відмовляли, - додав Анатолій Ткаченко.