До Дня здоров’я навчальні заклади Шполи провели тематичні заходи

Фото тематичне

З нагоди Всесвітнього дня здоров'я, який відзначають 7 квітня, у освітніх закладах Шполянської громади провели тематичні заходи.

У ліцеї №5 організували відеочелендж ранкової зарядки, разом з практичним психологом Яценко А. С. та вчителем фізкультури Каландирцем А. П.

"Ранкова зарядка - це не лише вправи для тіла, але й чудовий спосіб підняти собі настрій та зарядитися енергією на цілий день. Ми впевнені, що такі заходи сприятимуть не лише нашому фізичному здоров'ю, але й загальному самопочуттю та психологічному благополуччю", - зазначають представники ліцею у соціальних мережах.

Учителем фізичної культури Єлизаветою Бабкіною Шполянського ліцею №2 було зініційовано та проведено флешмоб серед здобувачів освіти 5-6 класів під гаслом: "Зі здоров'ям все в порядку, всі виходимо на зарядку!".

А у ліцеї №3 сьогодні, 8 квітня, провели годину спілкування. Для 5-6 класів шкільна медична сестра провела інформаційну зустріч на тему "Тарілка здорового харчування". Для 7-8 класів організували зустріч з лікарем-педіатром на тему "Шкідливий вплив тютюнопаління на здоров'я підлітків".

1-4 та 9-11 організовували годину спілкування самостійно.

Коментарі