До Ховківки дорога вільна

   Днями до редакції зателефонував чоловік, який представився жителем хутора Ховківка Терешківської сільської ради.

  Він повідомив, що ховківчани стурбовані діями місцевого господарства, яким, нібито, переорано лозуватське поле разом із ґрунтовою дорогою, яка споконвіку служила людям для руху до Ховківки.

 Селяни, буцімто, вже звернулися до райдержадміністрації із відповідним зверненням, і голова РДА Володимир Потапенко обіцяє допомогти людям розібратися із «неподобством». Невже хтось наважився так брутально шкодити? 

  З цього приводу кореспондент «Шполяночки+» звернулася за коментарем до директора ТОВ «Отава» Андрія Скрипника, який здійснює господарську діяльність на означеному полі.

  Андрій Григорович пояснив, що проблема мала місце зо три тижні тому, яку вже вирішено. Справа в тому, що тракторист фірми, помилився під час дискування та зрівняв шлях із полем. Цю помилку було відразу виправлено, дорогу утрамбували та вкатали, повернули їй попередній вигляд.

  — Ніхто не мав жодного наміру перешкоджати рухові на цій дорозі, — зазначив Андрій Скрипник. — Те, що сталося, є прикрим випадком, наслідки якого ми вже відшкодували, а винних покарали.

  Те, що жителі Ховківки досі не знали про вирішення проблеми, приводить до думки, що в райдержадміністрації навмисне прагнуть створювати соціальні зони напруги, адже пан Потапенко міг зателефонувати у ТОВ «Отава», з’ясувавши все та заспокоїти ховківчан.

Марія ОСИКА