До середини лютого очікується пік: на Шполянщині зросла кількість хворих на грип та ГРВІ

На Шполянщині за тиждень на грип, ГРВІ та COVID-19 захворіли понад 325 осіб, із них - 190 дітей. Пік захворюваності очікується до середини лютого місяця.

Про це журналістам "Шполяночки+" повідомляють фахівці Шполянського відділення ДУ "Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб"

За словами помічника епідеміолога Світлани Матросової, з початку епідемічного сезону, який розпочався з 2 жовтня 2023 року, всього захворіло 3136 людей, це кожен 8 житель Шполянщини, із них - 1915 дітей, що складає найбільшу вагу серед захворілих, в тому числі це COVID-19. Госпіталізовано 11 осіб, зареєстровано 1 випадок смерті у віці 60 років, причиною якої стало ускладнення від коронавірусу.

"В порівнянні за минулий тиждень, зросла кількість захворілих в 1,6%. А саме: за цей тиждень 325 осіб, із них 190 дітей, за минулий 209 осіб із них 131 дитина. Кількість захворілих дітей зросла в 1,5%, переважно хворіють, що з початку сезонна, що в поточному році найбільше діти 5-14 років", - деталізувала Світлана Матросова.

Аби запобігати погіршенню епідемічної ситуації, у деяких загальноосвітніх навчальних закладах, де захворюваність дітей становить понад 20%, навчальний процес вже перевели або будуть надалі переводити в онлайн форму.

Коментарі