До уваги жителів Шполянщини!

У вересні-жовтні 2019 року (в залежності від погодних умов) на території Шполянського району буде проводитися осіння планова пероральна імунізація диких м'ясоїдних тварин (лисиць, вовків, єнотовидних собак) проти сказу повітряним методом.

Розповсюдження принад, які містять високоімунну безпечну вакцину проти сказу, буде здійснюватися авіатранспортом над лісовими та сільськогосподарськими угіддями, поза територіями населених пунктів та водойм. Принада безпечна для людей та тварин, має вигляд брикетів розміром із сірникову коробку з різким запахом м'ясокісткового борошна. Складна епізоотична ситуація щодо сказу в Україні та Черкаській області вимагає радикальних заходів, серед яких одне з основних місць займає пероральна імунізація диких м'ясоїдних, ефективність якої доведена як в експериментальних, так і в польових умовах.

Тому, шановні жителі Шполянщини, коли ви побачите у лісі, десь у полі приманку з вакциною розміром із сірникову коробку, просимо не брати брикети в руки та не переносити з місця де їх розкладено.