До відома одержувачів допомоги на дітей одиноким матерям та тимчасової допомоги взамін аліментів!

Управління соціального захисту населення Шполянської райдержадміністрації повідомляє, що Верховною Радою Українии 24 грудня 2015 року схвалено Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», яким передбачається змінити умови надання окремих видів соціальної допомоги.

З 1 січня 2016 року допомога на дітей одиноким матерям — у розмірі, що дорівнює різниці між 100 відсотками прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців.

Тимчасова державна допомога дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, надаватиметься з урахуванням матеріального стану сім’ї, в якій виховується дитина.

Ці види соціальних допомог в січні не виплачуватимуться, надалі виплата продовжуватиметься тільки після звернення одержувача за цим видом допомоги. Громадяни, які звернуться впродовж січня-березня 2016 року за призначенням зазначених видів допомоги за новими умовами, планується зазначені допомоги призначати та виплачувати з 1 січня 2016 року.