ДОБРО, ЩО ЙДЕ ВІД СЕРЦЯ

З відкриттям магазину «Цукерня», вже другий рік поспіль його власник, при­ватний підприємець, а нині ще й депутат міської ради Максим Доценко запрошує всіх жителів міста і району на святкування Нового року.

Минулого року свято для дітлахів міста Максим Ва­сильович влаштував біля свого магазину. Нинішнього — за підтримки районної державної адміністрації та його голови Володимира Потапенка — біля головної ялинки на площі міста.

— Ми приємно вражені такою благодійною акцією,— каже 30-річна Юлія, яка прийшла на свято зі своїм п’ятирічним сином.— Ми­нулого року ми випадково стали учасниками свята біля магазину «Цукерня» і мій син запам’ятав його, бо із Дідом Морозом водив хо­ровод, а потім ще й отримав подарунок. Нинішнього року, прочитавши оголошення, вже із задоволенням при­йшли до ялинки. Приємно, що серед наших земляків є люди, у яких добро йде від щирого серця.

Діти різного віку, які прийшли на свято, могли взяти участь у конкурсах, іграх, розвагах, які для них проводили працівники районного будинку культу­ри. Вони і цього року не лише із задоволенням поспівали та потанцювали ра­зом із Дідом Морозом та Снігуронькою, а ще й усі без винятку отримали новорічні подарунки. Символічним є те, що саме цього дня відзначався і День подарунків.

Лариса БАЧИНСЬКА.

Фото Віктора КРАВЧЕНКА.