Допомогу нашим воїнам збирали всією вулицею

Днями вулицю Корольова у Шполі сколихнула «циганська» пошта. За лічені хвилини вона ожила. Жителі родинами виходили зі своїх осель і від щирої душі, в залежності від можливостей, поповнювали спільну скриньку на допомогу нашим воїнам-героям. Багато теплих слів та побажань линуло на їх адресу. Було зрозуміло, що в разі потреби народ поділиться останнім зі своїми захисниками. Була й друга сторона медалі. Жителі належним чином згадували державних перевертнів, політичних христопродавців, народних клопів і т.д. З гнівом і сльозами задавали один одному запитання, коли ж понесуть покарання ті, хто поставив українську армію на коліна? Від несправедливості народ закипає…

До акції долучилися жителі вулиці: Л.П.Плахотнюк — 400 грн., А.Г.Кваша — 200 грн., В.І.Норенко — 200 грн., М.В.Пахолко, А.С.Шовковий, С.М.Шептицький, О.М.Діденко, В.А.Безбока, В.Ковпак, С.О.Гаркавий, Н.М.Ткаченко, Г.Г.Варивода, З.В.Попіленко, Б.В.Браунір, М.П.Костюков, Ф.П.Гоменюк, П.В.Антоненко, В.В.Геновська, Ю.В.Шарапа, Г.В.Панченко (здали по 100 грн.); О.Г.Теличко, К.С.Соколюк, Я.Л.Волкова, С.М.Мазурик, П.М.Сотула, В.В.Петренко, С.В.Варивода, О.М.Ромашова, М.М.Коваль, Л.В.Кучер, Л.К.Нещадим, Л.Б.Бойко, В.С.Лук’яненко, О.Ф.Уткіна, Г.М.Коваль, А.І.Плахотнік, С.М.Горбенко (здали по 50 грн.); Д.О.Тулуман — 40 грн.; Н.П.Коваль, М.В.Демченко, Л.П.Ткаченко, Г.В.Попіленко (здали по 30 грн.); Д.І.Мельниченко, О.М.Зачепа, О.О.Заболотній, І.М.Зачепа, А.В.Ткаченко, Л.Л.Ткаченко, Н.О.Лихенко, Н.М.Дядя, Н.Мошенська, Л.Г.Чорногор, Н.П.Маклакова (здали по 20 грн.); М.М.Малик, Л.С.Гончаренко, З.С.Павлова (здали по 10 грн.).

Вулиця наша невелика, тож і сума виявилася скромною і становить 3760 грн. Але ці гроші передані нашим героям в АТО від щирої душі. Ми низько вклоняємось перед ними!

Від імені мешканців вулиці Корольова Анатолій КВАША.