Допоможімо врятувати життя!!!

Звертаємось до земляків, однокласників, друзів та всіх небайдужих до долі Івана Вовченка, випускника 1991 року Шполянської середньої школи №3. Невтішний діагноз — лейкемія, вибив зі звичайного щасливого життя цього молодого чоловіка. Іван уже пройшов кілька курсів хіміотерапії, та лікування треба продовжувати, а попередні курси виснажили не тільки тіло Івана, а й спустошили сімейний бюджет родини.

У цьому світі ніхто не застрахований від біди. Та коли вона раптом напливає чорною хвилею, то людина враз почувається безпорадною, якщо вона самотня. Але, на щастя, ми не самі в цьому, у кожного з нас є друзі, однокласники, земляки і просто знайомі, а гуртом реально подолати будь-яку біду.

Люди добрі! Не залишайтесь байдужими до долі Івана Вовченка, перерахуйте будь-яку суму на ім’я мами Івана — Надії Петрівни Вовченко на рахунок «Приватбанку»: №4149497812371450. Збережімо родині батька, адже наймолодшій Івановій донечці Настуні всього три рочки і їй дуже-дуже потрібний тато. Усім, хто відгукнувся — щира подяка від родини: батьків, дружини та дітей Івана Вовченка.

Телефони мами Івана: дом. №5-48-11. моб. (068)043-61-89