Дорогі шполяни!

  Ось і завершується 2017 рік.

  Ми знову перегортаємо  ще одну сторінку нашого життя, нашої історії.

  І не лише оцінюємо пройдене, а починаємо новий відлік часу з твердим переконанням, що прийдешній рік принесе мир на українську землю, буде щедрим і багатим на добро, злагоду, добробут у родинах. 

  Не забуваймо, що і сьогодні на сході країни герої стоять на блок-постах, сидять в окопах, стискаючи зброю, оберігають наш спокій. Більш за все хочеться, щоб усі вони повернулися додому, де їх так чекають, живими та здоровими! Нехай їхня міць та мужність надихають кожного з нас!

  Щиро вітаємо всіх жителів Шполянщини з Новим Роком і Різдвом Христовим! Бажаємо щирої сильної віри. Віри в себе, у свою долю, у свою країну, у своє майбутнє. Хай будуть здорові й щасливі всі жителі нашої благодатної землі. Нехай у Новому році кожен буде успішним у справах.

  Нехай же святкова новорічна зірка осяє кожну оселю світлом добра та надії, укріпить вірою душі, додасть сил та натхнення на наполегливу працю заради наших близьких, заради рідного краю, заради всієї України!

  А Різдвяні свята принесуть нашим родинам Господнє благословення, хай у наших оселях назавжди запанують достаток, мир та злагода!

  З Новим Роком та Різдвом Христовим!

З повагою,

Сергій Кравченко,                                               Олександр Кузуб,

міський голова Шполянської об’єднаної          голова Шполянської районної

територіальної громади                                              ради

 

Дорогі шполяни!

Прийміть наші найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Хай рік, в який ступаємо, буде для нас роком  миру і добра, любові й поваги до ближнього, роком чистих помислів і добрих справ та багатим на нові здобутки і приємні події.

Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть вам і вашим  родинам добро, мир і достаток, хай священне світло Віфлеємської зорі освітить ваші серця благодаттю і любов’ю.

Нехай із першою колядкою в кожну родину увійдуть гаразди і достаток, мир і злагода.

Здоров’я, успіхів, радості і Божої благодаті кожному з вас, дорогі шполяни!

З Новим роком і Різдвом Христовим!

                                                                 Районна організація ВО «Черкащани»