Дощ і мокрий сніг: до Великодня на Черкащині буде прохолодно

Активний холодний атмосферний фронт вже перетинає Україну. Температура почне стрімко знижуватися. Найближча ніч холодна з температурою 1-6° тепла, на поверхні ґрунту заморозки 0-3°.

Про це інформує начальник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

У період 7-9 квітня Черкащина перебуватиме в тиловій, тобто холодній, частині цього циклону. Переважатиме хмарна, вітряна, холодна погода з періодичними опадами у вигляді дощу та навіть мокрого снігу. Температура впродовж доби 3-8° тепла, вночі та вранці на поверхні ґрунту заморозки 0-3°.

За попередніми синоптичними розрахунками, у період 10-11 квітня та на Великдень погоду визначатиме сформований в арктичному повітрі Скандинавський антициклон. Погода стабілізується, вітер стихне. До надходження холоду додасться нічне вихолоджування, тому вночі висока ймовірність заморозків у повітрі 0-5°, вдень лише 5-10° тепла.

Коментарі