Досвід кращих — у практику шкіл

Нещодавно на базі Лозуватської загальноосвітньої школи відбувся семінар для заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів на тему: «Аксіологічні засади естетичного виховання школярів у контексті сучасної освітньої парадигми: пошуки та перспективи».

Директор школи Яна Рябокінь провела екскурсію школою, якою продемонструвала кращі зразки естетичного оформлення навчальних кабінетів, рекреацій, інших функціональних кімнат, де комфортно себе почуває кожен учень навчального закладу.
Привернув увагу педагогів новостворений стенд щодо учнівських правил та зовнішнього вигляду школярів.

Також до уваги учасників семінару було представлено виставку кращих творчих робіт з квілінгу, бісероплетіння, паперопластики гуртківців «Креатив» та «Дивотворці».

З історією школи, її символікою та системою роботи з питання реалізації естетичного виховання учнів у школі ознайомила заступник директора з виховної роботи Олена Згурська.

Методисти районного методкабінету звернули увагу педагогів на важливу складову естетичного виховання — зовнішній вигляд учнів, роль шкільної форми, її організуючої, дисциплінуючої ролі та на особливості планування виховної роботи у частині естетичного виховання учнів.

Завершився семінар переглядом виховного заходу «Материнське серце — то найкращі ліки», підготовленого вчителем української мови та літератури Людмилою Діхтяренко. Досвід лозуватчан у естетичному вихованні школярів — повчальний і корисний та заслуговує на використання його у навчально-виховних закладах району.

Наталія ДОСИЧ, методист райметодкабінету.