Досвідчені кадри не підводять

Жодна організація не може в сучасних умовах існувати без професіонала, який займається реєстрацією даних, забезпечує оптимальну економічну діяльність через здійснення суворого обліку. Це — обліковець. ПОП «Нива» (ГК «ЛНЗ») надзвичайно пишається своїм обліковцем Тетяною Чорною.

— Це не тільки хороший працівник, а й надзвичайно відкрита та товариська людина. У нашому селі понад 800 пайовиків, і Тетяна Миколаївна знає їх особисто, — коментує Олег Кошовий, директор ПОП «Нива» (ГК «ЛНЗ»).

Раніше жінка працювала у ТОВ «АГРОКОНТРАКТ» на посаді завідуючого складу, потім касира і в. о. директора. Посаду обліковця вона обіймає уже 4 роки і отримує велике задоволення від своїх обов’язків. Її професія передбачає володіння комп’ютером на належному рівні, для ефективної роботи в спеціалізованих пакетах автоматизації обліку, тому він став невід’ємним атрибутом її робочого місця. Тетяна Миколаївна працює не тільки з цифрами, а й з людьми, яких іноді потрібно вислухати, щось їм порадити, підтримати. Взагалі вона визначає основним у своїй роботі — спілкування з пайовиками, забезпечення їхнього комфорту і належної та своєчасної видачі орендної плати.