Два голи у ворота  «Авангарду»

23 вересня відбувся восьмий тур чемпіонату України з футболу серед аматорських команд. «ЛНЗ-Лебедин» свою зустріч проводив у смт Баришівка Київської обл. з командою «Авангард» с.Бзів.

Гра розпочалася атаками господарів поля, які грали більш агресивно, але надійно діяв наш захист та воротар, який здійснив декілька сейвів у першій половині зустрічі. Наші нападники також мали декілька можливостей для взяття воріт, але не зуміли реалізувати їх.

У другому таймі гості заволоділи ініціативою, змушуючи господарів більше працювати на захист своїх воріт.

На 72-ій хвилині одна з атак «ЛНЗ-Лебедин» закінчується взяттям воріт команди «Авангард». М’яч забив Руслан Качур — 1:0 на користь «ЛНЗ-Лебедин». На 75-ій хвилині арбітр призначає пенальті у ворота господарів. Тимофій Листопад його чітко реалізує — 2:0. Авангард посилює натиск, але блискуче діє наш воротар Дмитро Козаченко.

Отже, 2:0 на користь «ЛНЗ-Лебедин». Так закінчується цей матч.

Наступну гру «ЛНЗ-Лебедин» проведе 29 вересня о 15:00 на стадіоні «ЛНЗ-Арена» с. Лебедин з командою «Авангард» м. Корюківка Чернігівської обл.

Автобуси для вболівальників вирушатимуть о 14:00 від будинку зв’язку м. Шпола.