Дві команди Матусівської ДЮСШ стали чемпіонами Черкащини

24 квітня в смт. Лисянка відбулися обласні фінальні змагання з дівочого футболу серед сільських школярів під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?», присвячених ХХХІ літнім Олімпійським іграм в Ріо-де-Жанейро (Бразилія). До фіналу вийшли команди з чотирьох районів Черкаської області — Уманського, Катеринопільського, Шполянського та Лисянського.

Змагання проводилися по чотирьох вікових групах: 1999, 2000, 2001, 2002—2003 років народження. Дві команди Матусівської дитячо-юнацької спортивної школи «НІКА» 2001 р.н. та «НІКА-Лебедин» 2002—2003 р.н. також взяли участь у цих змаганнях і стали у своїх вікових групах чемпіонками Черкаської області з футболу. Ці змагання були відбірковими на першість України з дівочого футболу серед сільських школярів під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?», які проходитимуть у червні-липні 2016 року у м. Скадовськ.

Адміністрація Матусівської ДЮСШ висловлює подяку тренеру-викладачу Олександру Жов-ніру, який готував команду, та батькам за підтримку і допомогу в організації поїздки на змагання.

Надія СТЕЦЕНКО, директор Матусівської дитячо-юнацької спортивної школи.