Із 100-річчям вітали ювілярку з міста Шпола Анастасію Панасівну Хейловську.

        Із 100-річчям вітали ювілярку з міста Шпола Анастасію Панасівну Хейловську представники влади, родичі, сусіди, знайомі. Відвідали стареньку секретар Шполянської міської ради Олег Денисенко та голова міської організації ради ветеранів війни і праці Микола Торба, які вручили їй квіти, подарунок та побажали ще довгих щасливих років.

       Анастасія Панасівна народилася на Лисянщині в багатодітній сім’ї, але долею судилося переїхати до Шполи, де багато років трудилася у місцевому колгоспі. Пам’ятає всі нелегкі роки голодоморів та війни, тяжкої праці у післявоєнний період і великої віри у свої сили. І хоча не мала ніколи своєї сім’ї й власних дітей, все ж, доживши, до столітнього віку, має багато людей, що піклуються про неї — і словом розрадять, і по господарству допоможуть.

      Чисто, охайно і приємно у світлиці старенької. Давні світлини і реліквійні речі нагадують їй про ціле життя, що пролетіло, мов змах пташиних крил. Та залишило в пам’яті переважно приємні спомини про дружніх і працьовитих людей, вихор мрій, роботи й перемог, що приносить людині лише почуття щастя й втіхи. З роси і води, шановна наша ювілярко! Нехай Всевишній дарує Вам радість на багато років!

Наталія ДАВИДЕНКО