Двоє педагогів Звенигородщини отримали звання “Вчитель року”

Фото: Звенигородська міська рада

Одразу двоє педагогів Звенигородської громади було удостоєно звання лауреатів обласного етапу конкурсу "Вчитель року — 2024”. За результатами змагань обласного туру журі визначило в числі лауреатів учительку початкових класів та образотворчого мистецтва Звенигородського ліцею №3 Наталію Попович, яка посіла  ІІ місце в номінації “Образотворче мистецтво”, та вчительку географії  Звенигородського ліцею №3 Марину Байдук - ІІІ місце у номінації “Географія”.

Урочистості, на яких відбулося нагородження фіналістів обласного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024» відбулися у в Черкаському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників, де їх вітали заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Олександр Шамрай, начальник Управління освіти і науки ЧОДА Валерій Данилевський, заступник начальника Управління освіти і науки ЧОДА Оксана Сімушіна, а також освітяни області.

Під час церемонії вчителі взяли участь у челенджі та експрес-презентації під час яких мали  продемонструвати свою професійність. А попередньо в межах відбору вони пройшли тестування, майстер клас, виконували творчі завдання та демонстрували заняття з учнями.

Конкурс “Учитель року” був започаткований на зорі незалежної України й став не просто почесним, а надзвичайно престижним для освітян, - розповідає начальниця відділу освіти Звенигородської міської ради Лариса Кочерга. - Щоб стати дипломантом на рівні області, педагог має на високому рівні продемонструвати, а також яскраво презентувати свою фахову й методичну майстерність. Зважаючи, що цього року участь у першому турі взяли 69 претендентів з усієї Черкаської області, одразу два фіналісти-лауреати для закладів освіти Звенигородської міської ради - це надзвичайно вагомий результат. Показово й те, що обидві наших лауреатки є викладачами ліцею №3.

За інформацією Звенигородської міської ради

Коментарі