Двох хасидів, організаторів безчинств на могилі Нахмана, депортують з України

фото тематичне

У мережі поширили відео, як брацлавські хасиди зруйнували огорожі біля могили рабина Нахмана в Умані, які було встановлено заради дотримання соціальної дистанції між відвідувачами.

Ролик опублікувала 9 вересня ізраїльська телерадіокорпорація КАН у Twitter, - передає "Обозрєватєль".

На кадрах видно, як паломники розхитують із метою виламати залізні конструкції, розміщені місцевою владою, щоб мінімізувати наслідки поширення коронавірусу.

Секретаріат брацлавських хасидів вже відреагував заявою, засудивши подію. Там зазначили, що такі дії жодною мірою "не відображають відношення брацлавського руху до законів України".

- Ганебне видовище з заподіянням прямого збитку", – заявили там, пообіцявши провести з порушниками порядку роз'яснювальну роботу.

Як повідомляє прес-служба МВС, двох осіб, організаторів погрому, буде депортовано з України.

У відомстві наголошують, що будь-які протиправні дії релігійних туристів, прибулих до Умані на святкування Рош га-Шана, також отримають правову оцінку правоохоронців.

Тим часом Посольство Ізраїлю в Україні закликало своїх громадян, які перебувають в Україні, зокрема в Умані, неухильно дотримуватися всіх законів України та встановлених протиепідеміологічних заходів.