Дякуємо організаторам «Джури»

ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ

«Вас вітає Сигнаївський рій!» — саме такими словами розпочала свій виступ команда юних козаків нашого навчального закладу, яка взяла участь в І районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Змагання проводилися 12—13 травня на базі Лебединського НВК №3, участь в яких взяли шість роїв шкіл району. Наш рій — це восьмеро завзятих, хоробрих, кмітливих, талановитих хлопців та дівчат під керівництвом ройового — десятикласника Кирила Годунка. Гра нам дуже сподобалася, жага до перемоги була надзвичайною. Ми пишаємося своїми здобутками: десять грамот, три з яких за зайняті І місця в конкурсах «Добре діло», «Ватра» і «Пластун-Квест», а також чотири малих кубки. Окремо, як найсильніших козаків, було відзначено Марину Байкер та Віталія Волошина.

Ми дуже вдячні спонсорам, які не залишилися байдужими до підготовки нашої команди. В першу чергу хочемо висловити подяку генеральному директору ТОВ «Шпола-Агро-Індустрі» Олександру Кисельову, фінансовому директору Юрію Оникієнку, які надали фінансову допомогу для придбання форми з емблемою змагань та назвою нашого рою — вони вирізняли сигнаївчан з-поміж інших команд.

Тетяна МАРЧЕНКО, президент школи.