Дякуємо за Свято кохання

Нещодавно ми з коханим одружилися. Звичайно, ми хотіли, щоб наш особливий день запам’ятався якомога яскравим, веселим та сучасним. Ми мали багато різних ідей, але, врешті-решт, зрозуміли, що без допомоги друзів, родичів та професійних працівників втілити їх буде не так легко.

І тому ми щиро хочемо подякувати за якісну роботу та поради Вікторії Кунець та Володимиру Єдину як професійним фото- та відеооператорам. Мурашки біжать по тілі при перегляді їх креативних робіт! Василю Третяку — за чудову і приємну музику! Цей день був просто неймовірним, без жодного казусу, переживань та нервувань! Зараз здається, що ви не просто затратили неймовірну кількість зусиль, а й вклали душу у наше свято, причому більше за нас.

Дякуємо Ользі Килимистій за море позитиву та просто чудову роботу! Ви розумієте людей з півслова, а інколи — просто з погляду. Ми ще не бачили ведучої, яка так відчуває публіку! Дякуємо за простоту, легкість, невимушеність, щирість та нереально приємний день.

Також варте уваги старання колективу працівників їдальні на чолі з Оленою Володимирівною. Ви доклали багато зусиль, щоб всі були в захваті від смачних та красивих страв. Не кожен ресторан ще так відповідально ставиться до своєї роботи.

Дякуємо і всім іншим за те, що також допомагали нам організувати наше свято, за неймовірні емоції, за допомогу у створенні нашого незабутнього дня, за підтримку, розуміння та високий професіоналізм. Бажаємо процвітання та наснаги!

Таміла ВАКУЛЕНКО.
м. Шпола