«Еліт» знову підкорив «Art Dance»

   9 грудня у місті Київ пройшов відбірковий тур Всеукраїнського чемпіонату з хореографічного мистецтва «Art Dance 2018».

  У ньому взяли участь більше п’яти тисяч учасників з різних куточків України. Суддівську колегію представляли зіркові судді, які і цього разу відзначили переможними винагородами танцювальний колектив «Еліт» зі Шполи.

   Всеукраїнський чемпіонат з хореографічного мистецтва «Art Dance» збирає талановитих танцюристів України для того, щоб визначити кращих. Як запевняють організатори чемпіонату, у них немає стильових обмежень і вони цінують талант кожного колективу. До складу високоповажного журі ввійшли Олена Шоптенко — фіналістка танцювального, телевізійного шоу «Танці з зірками», Степан Місюрка — відомий хореограф, партнер Наталії Могилевської в проекті «Танці з зірками», а також Ігор Кузьменко та Євгеній Кот.

   Показати свій талант та з надією вибороти переможні місця зі Шполи вирушили 80 учасниць колективу. Як повідомила наставниця «Еліт» Леся Осадчук, участь в проекті брали представники трьох вікових груп. За її словами, у категорії «міні» змагались найменші танцівниці колективу віком від 4 до 6 років з танцем «Мисливці за привидами», категорію «кідз» представляла середня група 7-10 років з танцем «Хаус як треба», і найстарші «елітівці» в категорії «юніор» віком від 13 до 17 років.

   — Мої наймолодші танцівниці вперше дебютували на конкурсі Всеукраїнського рівня. Дівчатка зробили свої невеликі, але впевнені кроки на велику сцену масштабного проекту. І в результаті отримали свою першу винагороду — «бронзовий чемпіон» у віковій категорії «міні»! — зазначає Леся Осадчук.

   А от найстаршим танцюристкам, цього разу було складніше, адже на початку 2017 року шполянки змагались у ІV відбірковому турі «Art Dance 2017» і привезли додому кубок «Золотого чемпіона», призовий фонд якого становив 10 тис. грн. Тож члени журі знову високо оцінили виступи шполянок  — кубок «Золотого чемпіона» з призовим фондом 10 тис. грн. отримали дівчата середньої вікової групи 7-10 років та найстарші учасниці «Еліт» віком від 13 до 17 років.

   Цей призовий сертифікат знову дасть змогу танцівницям стати учасницями танцювального фесту в Болгарії, який відбудеться в червні-липні 2018 року та багатожанрового фестивалю в Чернівцях (у січні 2018 року). А найменші вихованки «Еліт» віком 4-6 років привезли додому бронзову перемогу. Дівчатка зробили для себе значний прорив у сфері танцювального мистецтва, адже вперше дебютували на проекті Всеукраїнського рівня.

   Можливість поїхати на чемпіонат колектив «Еліт» отримав завдяки підтримці Шполянської міської ради, з бюджету якої було виділено кошти в сумі 33 тис. грн. на придбання сценічних костюмів та професійного танцювального взуття, 10 тис. грн. виділили соціальні партнери Групи компаній «ЛНЗ» на забезпечення послуг з перевезення, на продукти харчування 1 тис. грн. надала приватний підприємець Віта Нечай. А також вагомо посприяли в поїздці приватний підприємець Віктор Сушко та батьки учасників танцювального колективу «Еліт».

Наталія ПОЛТАВЕЦЬ