Феєрверк призів від Укрпошти

З 1 березня по 30 квітня 2018 року ПАТ Укрпошта проводить масштабну акцію «Феєрверк призів від Укрпошти. Обмінюй посилки на подарунки».

Учасником акції може стати кожен, хто відправить посилку: Укрпошта Експрес, Укрпошта Стандарт, Укрпошта SmartBox в одному з міських відділень Укрпошти або оформить в особистому кабінеті на сайті Укрпошти з 1 березня до 30 квітня 2018 року.

Укрпошта розігрує подарункові сертифікати на шопінг (номінали: 200, 500, 1000 грн) та еко-сумки. Головний приз — сертифікат на подорож для двох (подарунковий сертифікат на туристичну подорож номіналом 10 000 грн) — буде розіграний 10 травня 2018 року. Переможців визначать за допомогою сервісу Random.org

Відправники, які оформлюють відправлення у відділенні, повинні залишити оператору номер мобільного телефону для інформування про виграш. Відправники, які виграють сертифікати на шопінг та еко-сумки, отримають SMS-повідомлення про виграш та можливу дату забору подарунка з відділення, в якому було здійснено відправлення. Інформація про результати проведення розіграшу сертифікату на подорож для двох буде опублікована на сайті Укрпошти та на офіційній сторінці компанії у соціальній мережі Facebook.