Чергова допомога воїнам АТО від активістів шполянського «Народного фронту»

9 березня у селі Шампань Звенигородського району на території ГО «Всеукраїнський військово-патріотичний центр-музей «Шампань» приймали гостей зі сходу України. В день народження видатного поета Тараса Шевченка завітали на його Батьківщину прикордонники-добровольці, які нині проходять підготовку в навчальному центрі ДПСУ «Оршанець» і по закінченні навчання відправляться служити на кордон з Росією. Після відвідування села Моринці військові завітали до су-сідньої Шампані. Там відвідали військовий музей, зустрілись з представниками громадських організацій волонтерського руху нашого регіону. А наприкінці зустрічі відбулося урочисте шикування, на якому було промовлено чимало слів подяки за гідне виконання громадського обов’язку та вручено кожному прикордоннику обереги, виготовлені дітками. Закінчилося все дійство смакуванням польовою кашею та іншими гостинцями, привезеними мешканцями Черкащини.

До заходу долучились і мешканці Шполянщини. Силами небайдужих жителів міста та району було зібрано кошти, на які придбано для воїнів засоби особистої гігієни, спідню білизну, шкарпетки, продукти харчування тощо. Вкотре проявив ініціативу сільський голова села Надточаївка Микола Шевченко, а також фермери та підприємці села: голови фермерських господарств Тарас Шемет та Юрій Савіовський, приватні підприємці Валентин Музика, Олег Кузьменко, Володимир Маскиса, керівництво ТОВ «Едельвейс».

Неодноразово виявляли активну громадську позицію і цього разу також долучились до справи шполяни — приватні підприємці Олег Кошовий, Сергій Мальчик, Сергій Харенко, Януш Яковенко, Вадим Колісник, Олександр Кравчук, Валерій Лупан, Гурген та Артем Саакяни, а також мешканець Шполи Анатолій Лавроненко, приватний підприємець зі Звенигородки Роман Стозуб, приватний підприємець з Черкас Василь Стозуб. Окрема подяка висловлюється керівнику ПрАТ «Шполянський завод продтоварів» Олегу Кошовому за надання ковбасної продукції. Вкотре не лишилися байдужими до волонтерського руху члени Шполянської районної організації ПП «Народний фронт», надавши матеріальну допомогу на придбання спідньої білизни та продуктів харчування, — Сергій Кисленко, Олександр Орлов, Володимир Волошенюк, Юрій Дишлевий, Ігор Артеменко, Дмитро Тищенко, Віктор Володимирович та Віктор Вікторович Руденки.

Безмежна подяка одному з кураторів волонтерського руху Черкащини Олегу Бойку, мешканцю с. Шампань Звенигородського району, який постійно допомагає в організації та проведенні по-дібних заходів, під час яких серце сповнюється протилежними почуттями. З одногу боку — безмежні біль та скорбота, адже не відомо чим закінчиться для кожного з солдат перебування у зоні АТО, можемо тільки молитися… З іншого — гордість і надія на те, що доки є такі гідні українці, які добровільно йдуть захищати Батьківщину, доти будемо незалежною нацією. Неможливо не згадати слова великого Кобзаря: «…І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люди на землі».

Юлія РАЗІНКІНА (фото автора).