ФК «ЛНЗ-Лебедин» виграв на виїзді — 5:0!

15 квітня відбулась зустріч 1/8 розіграшу кубку області з футболу. ФК «ЛНЗ-Лебедин» свій черговий матч проводив  у с. Іванівка Уманського району з командою «УТК-2»  с. Паланка.

Гра розпочалась з активного натиску гостей, і вже на 2-ій хвилині захисники господарів збивають нашого гравця. Пенальті чітко реалізує Віталій Грицай. На 6-ій хвилині поєдинку Сергій Дєдов забиває другий гол у ворота «УТК-2».

«ЛНЗ-Лебедин» продовжує атакувати, та на 9-ій хвилині В’ячеслав Ткаченко доводить рахунок до 3:0. Зустріч проходить під натиском гостей, які контролюють хід поєдинку, на 44-ій хвилині гол у свої ворота забиває захисник господарів  — 4:0 після першого тайму.

У другій половині зустрічі «ЛНЗ-Лебедин» проводить  декілька замін та продовжує атакувати.  На 90-ій хвилині зустрічі Мар’ян  Литовчак встановлює підсумок матчу, забиваючи черговий м’яч у ворота «УТК-2».

5:0 — на користь «ЛНЗ-Лебедин»!