ФК «ЛНЗ-Лебедин» вийшов до1/4 кубка України

10 жовтня на стадіоні «ЛНЗ-Арена» с. Лебедин відбувся другий матч 1/8 кубка України з футболу серед аматорських команд.

«ЛНЗ-Лебедин» приймав команду «Таврія» смт Новотроїцьке Херсонської області, якій тижнем раніше поступився на виїзді 0:2, аби продовжити боротьбу за трофей, нашим футболістам потрібна була перемога з різницею у три м’ячі.

«ЛНЗ-Лебедин» з перших хвилин гри взяв контроль за серединою поля, але до середини першого тайму реалізувати своїх можливостей не зумів, лише на 23-ій хвилині Олександр Колос відкриває рахунок 1:0, на 30-ій хвилині Віталій Грицай доводить рахунок до 2:0, під кінець першої половини зустрічі Руслан Качур робить рахунок 3:0,забиваючи гол у роздягальню. На початку другого тайму Олександр Колос забиває ще один гол у ворота гостей — 4:0. Через декілька хвилин Антон Вакуленко реалізовує вихід сам-на-сам з воротарем «Таврії» — 5:0, гості відіграли один м’яч — 5:1, але Тимофій Листопад ударом головою встановлює остаточний рахунок — 6:1.Таким чином наша команда виходить до1/4 кубка України серед аматорських команд, де її суперником буде команда «Дніпро» м. Дніпро. Дата та місце проведення зустрічей будуть відомі після жеребкування.

13 жовтня на стадіоні «ЛНЗ-Арена» відбувся матч чемпіонату України з футболу серед аматорських команд. «ЛНЗ-Арена» приймав команду «Олімпік» з м. Кропивницький. Гра пройшла за повної переваги господарів та закінчилась їхньою перемогою з рахунком 7:1.Голи в нашій команді забили: Руслан Качур — 3, Віталій Грицай —2, Олександр Колос, Сергій Дєдов. Наступну гру в чемпіонаті «ЛНЗ-Лебедин» проведе 20 жовтня в смт Липова Долина Сумської області з командою «Альянс».