ФК «ЛНЗ» поступається «Дніпру» та завершує виступи в Кубку

Матч у Дніпрі – заключний в 2021 році. Цю гру з нетерпінням чекали усі вболівальники черкаської команди. Незважаючи на те, що «ЛНЗ» грав на виїзді, підтримка на «Дніпро-Арені» була нереальною, – повідомляє пресслужба клубу на своїй офіційній сторінці.

Щодо матчу, то з перших хвилин він був цікавим та динамічним. У першому таймі перевага була більше за дніпрянами,і вже на 18 хвилині Піхальонок відкриває рахунок у матчі. 

Загалом, перші 45 хвилин видались досить важкими для підопічних Юрія Бакалова, проте вони все ж змогли вистояти проти лідера УПЛ, не пропустивши ще.

На другий тайм наші хлопці вийшли вмотивовані та готові й далі показувати свій футбол. Напевно, у перерві Юрій Бакалов підібрав правильні слова й зміг налаштувати команду на бій.  

І вже на початку другого тайму створили супермомент. Насонов з дальнього краю скидував на ліву штангу, але Долінський дивом не влучив у площину воріт з кількох метрів. А вже на 53-й хвилині дніпряни подвоїли перевагу. Опісля, була ще травма Насонова і кілька ударів по воротах від «Дніпра-1», з якими впорався Попович – чи не найкращий гравець цього протистояння.

На жаль, у важкому матчі поступаємось Дніпру-1 і завершуємо виступи в Кубку України.

Дякуємо вам за підтримку і до зустрічі у новому році!