ФК ЛНЗ в суботу проведе перший матч у Черкасах

Минулого тижня черкаський клуб стартував у чемпіонаті України серед команд Другої ліги і вже цієї суботи, 31 липня, проведе перший домашній матч на Черкаси-Арені (Центральний стадіон). Про це повідомляє клубна пресслужба.

ЛНЗ зіграє зі столичним АФСК Київ. Початок гри – о 19:00. Вартість квитка – 30 гривень.

Президент ФК ЛНЗ Андрій Полтавець зазначив, що Черкасам потрібен сильний професіональний клуб, який в майбутньому гідно представить місто в Прем’єр-Лізі.

– У Черкасах вже давно є затребуваність у сильному професійному футбольному клубі – ця ніша є давно не зайнятою. Щодо розвитку клубу та його інфраструктури – так, є в планах покращити футбольну інфраструктуру в Черкасах: Центральний стадіон, тренувальні поля і так далі. У нас є повне порозуміння в цьому питанні з міською владою, є спільні плани та проекти, але здійснювати їх ми будемо поетапно паралельно з розвитком самого клубу. Дуже хочеться, щоб всі наші задумки здійснились і щоб Черкаси нарешті отримали клуб рівня Прем’єр-Ліги України, що буде виступати на сучасному, заповненому глядачами стадіоні, – зазначив президент.

Цього року ФК ЛНЗ оформив золотий дубль в аматорському чемпіонаті – здобувши Кубок та золото чемпіонату України. Таке досягненя стало першим за останні 17 років змагань.