ФК «Жайвір» — бронзовий призер Всеукраїнського турніру з міні-футболу у Львові

Вже вчетверте вихованці ФК «Жайвір» Шпоянської ДЮСШ побували на щорічному Всеукраїнському турнірі з дівчачого міні-футболу, який проводиться на базі Львівської обласної дитячо-юнацької спортивної школи. Однак під час попередніх поїздок юним шполянкам не вдавалося здобути призове місце попри всі зусилля. Цього ж року листопадова поїздка до Львова увінчалася переможним завершенням — ФК «Жайвір» у запеклому протистоянні з львів’янами зміг вибороти третє призове місце та урочисто отримати кубок та бронзові медалі. Перше і друге місця зайняли старша і молодша команди «Арциз» з Одещини, які, до речі, торік побували на Всеукраїнському турнірі з міні-футболу у Шполі. Тоді одесити не змогли обіграти шполян, тож, коментуючи львівські змагання, тренер ФК «Арциз» Віталій Мігов зазначив: «Для нас є дуже значними здобуті медалі, адже зіграти краще за шполян — це справді честь для нас!».

Коли радісні емоції від виграшу у боротьбі за третє місце дещо вщухли, команда дівчат попрямувала на екскурсію у старе місто, де отримали ще більшу кількість вражень від неперевершеної краси і вишуканої інфраструктури міста Лева з його полікультурним спадком.

27—28 листопада ФК «Жайвір» приймає гостей з різних областей України у себе вдома — у міському спорткомплексі «Спорт+», де проходитиме Всеукраїнський турнір з міні-футболу з ініціативи тренерського складу ДЮСШ. Учасниками змагань будуть команди дівчат зі Львова, Чернівців, Могилева-Подільського Вінницької області, с. Городенка Івано-Франківської області, м. Шпола та с. Лебедин Шполянського району.

Наталія ДАВИДЕНКО (фото автора).