Флешмоб до Дня танцю, започаткований у Шполі, став всерайонним

Святкові заходи

      Вже кілька років поспіль у Міжнародний день танцю, який відзначається у світі 29 квітня, у Шполі за участі танцювальних колективів «Еліт» та їхнього керівника Лесі Осадчук проводиться флешмоб. Нинішнього року такий захід розширив свої кордони і став всерайонним. 

     Учні загальноосвітніх шкіл міста та навчально-виховних комплексів району із задоволенням долучилися до танцювального проекту. Радо зустрічали переможців всеукраїнських хореографічних конкурсів «Еліт» у Сигнаївці, Матусові, Мар'янівці, Лозуватці, Кримках, Скотаревому та в Лебедині, активно беручи участь уцьому  флешмобі.

    - Ідея заходу — об’єднати у танці людей різних поколінь і статусів, залучити до цього виду мистецтва якомога більше молоді,— розповідає керівник колективу Леся Осадчук.— На заняття танцювального колективу «Еліт» приїздять дітки з багатьох сіл району. І тому нинішнього року ми вирішили всі разом завітати в ті школи, де навчаються наші учасниці, аби показати їхнім батькам, вчителям, друзям і одноліткам, чого досягли вони, займаючись  танцями. А ще — щоб, побачивши успіхи танцюристів, до нас приєднувалися ті, хто любить танцювати. Адже танець — це життя.

   І така ідея знайшла схвальні відгуки, адже  танцювальний дух дуже сильний. 28 квітня, напередодні  Міжнародного дня танцю юні танцюристи побували у багатьох  сільських школах.

     У Матусові, наприклад, до цього флешмобу долучилися не лише діти, а й педагоги та батьки, які, вивчивши зовсім нескладні рухи, всі разом виконали так званий танець Дружби. 

   Директор Мар’янівського НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів Володимир Боримський вважає, що ідея показати танцювальний флешмоб та привітати учнів загальноосвітніх шкіл із сіл району з Міжнародним днем танцю чудово реалізувалась.

   - Учні та дошкільнята Мар’янівського НВК були приємно вражені і зарядились позитивом на весь день, — розповідає Володимир Сергійович. — Від усього колективу школи висловлюємо щиру подяку директору Шполянського міського будинку культури і професійному хореографу Лесі Осадчук за подарований чудовий настрій нашим дітям. Приємно, що голова міста Шполи Сергій Кравченко підтримує талановитих людей, молодих спеціалістів, що впроваджують нові ідеї .

     Такі ж слова подяки та підтримки «Еліту» за танцювальний флешмоб висловлювали усі без винятку керівники, вчителі і учні навчальних закладів району, куди завітали танцюристи.

      А закінчився хореографічний марафон 29 квітня на центральній площі міста, де із Міжнародним днем танцю шполян привітали всі танцювальні колективи різних напрямків і стилів.

      Цьогоріч вперше в танцювальному флешмобі було задіяно близько півтори тисячі учасників різного віку.

      Керівник «Еліту» Леся Осадчук сподівається, що відтепер рамки цього заходу розширюватимуться.