Футболісти «ЛНЗ-Лебедин» не залишили господарям шансу «розмочити» рахунок

У дев’ятому турі чемпіонату Черкащини з футболу серед команд вищої ліги, що відбувся минулої суботи, футбольний клуб «ЛНЗ-Лебедин» зустрічався в Корсунь-Шевченківському з командою «Росава-Наша Ряба» (с. Степанці Канівського району). Гра пройшла за явної переваги гостей, які відразу заволоділи ініціативою, атакуючи ворота суперника. В середині першого тайму Олександр Парфьонов відкриває рахунок в матчі. Проходить ще декілька хвилин і Олескандр Лобов ударом зі штрафного доводить рахунок матчу до 2:0 на користь «ЛНЗ-Лебедин».

Гра переходить у спокійне русло. Гості контролюють хід поєдинку, але гравцям дошкуляє спека. Під завісу першого тайму Артем Охріменко забиває третій гол у ворота господарів. На перерву команди пішли за рахунку 3:0.

У другому таймі наша команда доводить рахунок матчу до 4:0 — гол забиває Антон Вакуленко. Матч так і завершився з «сухим» рахунком на користь «ЛНЗ-Лебедин».