Футбольні новини

Знову 2:1 на користь «ЛНЗ-Лебедин»

6 травня відбувся другий тур чемпіонату області з футболу серед команд вищої ліги.

«ЛНЗ-Лебедин» свою гру проводив на «ЛНЗ-Арені» с.Лебедин з командою «Колос» м. Чорнобай, дебютантом вищої ліги.

Матч розпочався атаками «ЛНЗ-Лебедин», і вже на третій хвилині В’ячеслав Ткаченко відкриває рахунок 1:0 на користь «ЛНЗ-Лебедин», проходить одна хвилина, і рахунок стає 1:1.

На 21 хвилині  Мар’ян Литовчак ударом головою виводить «ЛНЗ-Лебедин» вперед . 2:1 — з таким рахунком закінчується перший тайм. У другій половині зустрічі обидві команди могли забити, але впевнено діяли воротарі обох команд.2:1 на користь «ЛНЗ- Лебедин» закінчився цей матч.

Утретє за свою історію «ЛНЗ-Лебедин» вийшов у фінал кубку області!

9 травня на «ЛНЗ-Арені» відбулася повторна півфінальна зустріч кубку області з футболу між командами «ЛНЗ-Лебедин»  та  «Златограй-2017» м. Золотоноша. Гра пройшла за переваги нашої команди. На початку зустрічі Віталій Грицай з пенальті відкриває рахунок 1:0,через декілька хвилин Сергій Барбанов подвоює рахунок  2:0.Так закінчилася перша половина матчу.

У другій половині поєдинку було проведено декілька замін, наші гравці ще двічі забили у ворота гостей, це зробили Петро Степанов та Мар’ян Литовчак. Отже 4:0 на користь «ЛНЗ-Лебедин». Перемігши двічі «Златограй-2017», «ЛНЗ-Лебедин» утретє в своїй історії вийшов у фінал кубку області, який відбудеться 28 травня у м.Черкаси. Суперник — «Базис» с.Кочубіївка.