ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ «ЛНЗ-ЛЕБЕДИН» — ПЕРЕМОЖЕЦЬ ВІДКРИТОГО ФУТБОЛЬНОГО ТУРНІРУ

Минулої неділі на міському стадіоні «Колос» відбувся відкритий футбольний турнір «Кубок Шполянщини-2015», в якому взяли участь футбольні клуби «ЛНЗ-Лебедин», «Зоря» (с. Владиславка Миронівського району Київської області), «Фламінго» (м. Комсомольськ Полтавської області) і «Головківка» (Олександріївський район Кіровоградської області).
Генеральним спонсором турніру виступила Група компаній «ЛНЗ», спонсорами — СТОВи «Урожай» (с. Водяне, директор — Олександр Ржевський), «Агроспілка» (с. Соболівка, Ігор Романенко), «Агрофірма «Вись» (с. Веселий Кут, Василь Вареник), приватні підприємці Павло Мальчик і Світлана Плахотнюк; партнером турніру — Шполянська районна організація політичної партії ВО «Черкащани».
Учасників футбольного турніру привітали голова районної державної адміністрації Володимир Потапенко, президент футбольного клубу Андрій Полтавець і секретар районної організації ВО «Черкащани» Сергій Струк.
Слід зазначити, що свято було організовано на високому рівні — організатори не забули і про молоді футбольні таланти, і про ветеранів футболу Шполянщини, яким були вручені подарунки і іменні футболки.

Подарунки вручили президент ФК «ЛНЗ-Лебедин» Андрій Полтавець і директор СТОВ «Агроспілка» Ігор Романенко.
В першому поєдинку зустрілися лебединці з миронівською «Зорею». Основний час зустрічі не виявив переможця. В серії післяматчевих пенальті перемогли лебединці і вийшли до фіналу. В іншому півфіналі «Фламінго» з Комсомольська переміг представників Кіровоградщини.
Фінальний поєдинок пройшов за явної переваги господарів турніру — голи забивали на будь-який смак. Як наслідок, ФК «ЛНЗ-Лебедин» здолав полтавчан з переконливим рахунком 4:0 і виборов головний трофей турніру. Нагороди представникам суддівського корпусу і футболістам вручили голова Шполянської районної державної адміністрації Володимир Потапенко, секретар районної організації Всеукраїнського об’єднання «Черкащани» Сергій Струк і президент фубольного клубу Андрій Полтавець.
Текст і фото Віктора КРАВЧЕНКА,
члена Національної спілки журналістів України.