Героя провели в останню путь

Минулої неділі шполяни провели в останню путь старшого солдата, механіка-водія розвідувальної роти 1 окремої танкової Сіверської бригади — Олега Ремінного 1985 р.н. Герой загинув 4 жовтня 2019 року в зоні ООС, під Мар’їнкою на Донбасі, внаслідок ворожого обстрілу на одній із передових позицій.

Попрощатися із захисником, загиблим за суверенітет і незалежність України, зібралися сотні людей: товариші по службі, друзі, очільники міської громади та району, жителі міста Шполи.

Шполяни зійшлися до храму Святої Трійці, де відбулась панахида за убієнним, яку відправили священики української православної церкви. Перед захороненням, на громадянській панахиді, зі словами співчуття виступили всі, хто найкраще знав Олега – побратими по службі, друзі, вчителі. Про дитинство та юність загиблого героя зазначила директор міської ЗОШ № 5 Світлана Сотник. Вона розповіла, що Олег був одним із тих учнів, хто понад усе любив життя, мріяв зробити свою родину щасливою.

Як зазначив під час панахиди капітан розвідувальної роти 1 окремої танкової Сіверської бригади Олег Обурко, Олег Ремінний був насправді Герой не словами, а ділом. Він довів, що є патріотом, який любить свій народ і свою країну, не шкодуючи себе, виконував поставлені бойові завдання. Був справжнім чоловіком, яким можуть гордитися рідні. Особливо – його мати.

До слів командира загиблого Олега Ремінного приєднався військовослужбовець Шполянського районного військового комісаріату Сергій Кільченко, зазначивши, що насправді ми хоронимо найкращих. І ми повинні пам’ятати їхні подвиги та жертовність, покладену заради нашого спокою і миру. Єдине, чого потрібно боятись сьогодні — це збайдужіння і зневажливе ставлення людей до воїнів, які захищають нас від ворога.

Олегу Ремінному було 33 роки… так йому лишиться назавжди…У Героя залишилась мати, брат та донька. Поховали Олега Ремінного на Шполянському міському цвинтарі.

6 — 7 жовтня у Шполянській ОТГ були оголошені Днями жалоби.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого.