ГК «ЛНЗ» допомагає готувати Васильківську школу до нового навчального року

Ще задовго до випускного вечора, який у Васильківському НВК I-III cт. святкували минулого четверга, в стінах цього закладу розпочалась підготовка вже до нового навчального року.

У класних кімнатах фарбують підлогу. На першому поверсі школи, де замінено шість вікон, за сприяння соцпартнерів ГК «ЛНЗ» зроблено відкоси, закуплено нові карнизи. У кабінеті захисту Вітчизни проведено ремонт, і, головне — зроблено підвісну стелю.

Як розповідає директор Васильківського НВК I-III cт. Наталія Мотрич, цей клас найбільше з усіх потребував ремонту, адже висота цього приміщення сягає майже 5 м, а підвісна стеля дозволить узимку підтримувати потрібний температурний режим. Будівельники виконали роботи швидко і якісно.

Підвісну стелю у цьому кабінеті ми зробили аналогічну тій, яку нещодавно оновили у класі зарубіжної літератури — фірми  Armstrong,— розповідає директор ПОП «Нива» ГК «ЛНЗ» Олег Кошовий. — Також придбали для облаштування відкосів гіпсокартон, інші матеріали, для косметичного ремонту — фарби. Словом, все обіцяне для проведення ремонту закупили і виконали.

Батьки учнів, які навчатимуться у цьому класі, радіють, що їхні діти матимуть затишні умови для навчання. Зокрема, Лідія Фуркало, Ірина Павлюк та Людмила Фуркало, які безпосередньо допомагають у проведенні ремонтних робіт у школі, висловлюють вдячність за створення затишку для їхніх діток.

А перед початком навчального року на дітей та учнів цього навчального закладу чекає ще один сюрприз. Соцпартнери пообіцяли придбати для школи телевізор та ноутбук.