ГОЛОВНЕ В РОБОТІ ФАРМАЦЕВТА — РОЗУМІННЯ І УВАГА ДО ВІДВІДУВАЧІВ

Фармацевтична галузь Шполянщини ― це доволі розширена мережа аптек, аптечних пунктів та аптечних кіосків. Лише в місті їх понад десяток. Аптечна галузь розвивається швидко і постійно має потребу в кадрах, насамперед молодих, здат­них освоїти новітні технології сучасної фармації.
Аптека, що знаходиться по вулиці Червоноармійській, біля колишньої швейної фабрики, відкрита два роки тому. Але навіть за такий ще не­тривалий термін роботи її колектив вже встиг завоювати авторитет багатьох шполян. Тут можна не просто придбати необхідні ліки, а й отримати кваліфіковану консультацію фармацевтів Сніжани Артеменко, Ольги Бусенко та Світлани Залісської, які вважають, що головне в роботі фармацевта ― розуміння і увага до відвідувачів.
― Сьогодні фармацевт повинен добре знати не лише всі препарати, а й їхні можливі побічні дії, протипоказання, вміти правильно і кваліфіковано підібрати заміну, пояснити, коли і як застосовува­ти той чи інший препарат, ― каже власниця аптеки Сніжана Артеменко. ― Крім того, багатьом шполя­нам доводиться звертатися не тільки за ліками, а й за косметичними засобами, супутніми товарами. Тому сьогодні нашим працівникам потрібно бути не лише першою швидкою допомогою, а й біологами, хіміками, і навіть психологами. Коли ж наші відвідувачі виходять з аптеки, отримавши саме те, що шукали і що допоможе в їхньому лікуванні чи оздоровленні, це і є «знаком якості» нашої ро­боти.

Лариса БАЧИНСЬКА.