Головою Шполянської районної ради обрано Олександра Кузуба

ІЗ СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

17 листопада відбулося засідання першої сесії сьомого скликання Шполянської районної ради, під час якого депутати обрали нового голову райради. Ним став представник політичної партії Всеукраїнське об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ» Олександр Кузуб.

На посаду голови районної ради претендували два кандидати: «черкащанин» Олександр Кузуб та «свободівець» Олександр Дрибас. У результаті таємного голосування більшість депутатів підтримали кандидатуру Олександра Кузуба (за нього проголосувало 27 народних обранців з 34 присутніх у залі).

Новообраний голова районної ради присягнув вірно служити громаді Шполянщини, сумлінно виконувати свої посадові обов’язки та дотримуватися законів України. У своєму вітальному слові Олександр Кузуб подякував депутатам та шполянам за надану довіру і наголосив, що відтепер відповідальність за розвиток Шполянського краю лежить на всьому депутатському корпусі.

— Відповідальність за добробут шполян відсьогодні лягає на нас із вами. Тому надзвичайно важливо, щоб робота кожного депутата була ефективною. Ми повинні відстоювати інтереси громади, в іншому випадку буду наполягати на застосуванні імперативного мандата. Нинішній закон нам це дозволяє, — зазначив голова райради.

Він наголосив, що керувати депутатським корпусом в умовах неоголошеної війни на сході, стагнації економіки країни і Шполянщини зокрема — це непроста місія. Тому пообіцяв здійснювати діяльність в режимі жорсткої економії, а видатки районного бюджету виносити на сесію районної ради лише після публічного обговорення.

— Події останніх днів на Донбасі, теракти у Франції засвідчили, що сьогодні найбільшою з небезпек є загроза життю і здоров’ю. В умовах економіки країни і Шполянщини зокрема — це непроста місія. Тому пообіцяв здійснювати діяльність в режимі жорсткої економії, а видатки районного бюджету виносити на сесію районної ради лише після публічного обговорення.

— Події останніх днів на Донбасі, теракти у Франції засвідчили, що сьогодні найбільшою з небезпек є загроза життю і здоров’ю. В умовах реформування української міліції ми стали ще беззахиснішими. Тому наполягатиму на прийнятті сесією рішення щодо створення загонів з охорони громадського порядку, забезпечення цілодобового патрулювання вулиць та місць найбільшого скупчення людей. Також я хочу звернути увагу громадськості на волонтерство і соціальну підтримку наших воїнів, які перебувають у зоні АТО і їхніх родин — це наступний пріоритетний напрямок діяльності районної ради цього скликання, — перераховуючи першочергові кроки своєї діяльності на посаді голови районної ради, зазначив Олександр Кузуб.

Водночас Олександр Миколайович наголосив на важливості підтримки сільської освіти та медицини. Він зазначив, що сьогодні потрібно не допустити ліквідації шкіл і ФАПів. Тому наполягатиме на найближчій сесії районної ради розглянути стан галузей освіти і охорони здоров’я та прийнятті короткотермінової програми їх розвитку. Не залишаться осторонь, за словами новообраного голови і сфери культури, спорту та молодіжної політики.

— Виборці дали нам цілий ряд наказів: забезпечити автобусне сполучення з усіма селами району; установити обґрунтовані тарифи на комунальні послуги; підтримати місцевого виробника та навести порядок в земельних питаннях. А подивіться на стан наших доріг? Якщо траси обласного та всеукраїнського значення нам не під силу, то автосполучення між нашими селами — це наше пряме завдання. Але виконати ці всі завдання можна лише разом. Тож я сподіваюся на підтримку депутатів від усіх політичних сил. Давайте разом зробимо наступні роки кращими в історії незалежної Шполянщини!

Також у ході засідання сесії депутати обрали заступника голови Шполянської районної ради. Більшістю голосів нею стала Лідія Татарина. За її кандидатуру проголосували 25 народних обранців.

Ганна ШВЕЦЬ (фото автора).

Депутати Шполянської районної ради VII скликання:
Оксана Авер’янова, Сергій Бовсун, Василь Вареник, Андрій Ващенко, Наталія Голобородько, Анатолій Головкін, Олександр Дрибас, Володимир Дубина, Наталія Дубина, Олександр Клименко, Анатолій Козленко, Василь Колісник, Олександр Кузуб, Ігор Лозіцький, Юрій Ляшенко, Сергій Маєтний, Павло Мальчик, Віта Нечай, Сергій Осаула, Тамара Остапчук, Володимир Потапенко, Володимир Пустовіт, Юрій Савіовський, Андрій Скрипник, Неля Собецька, Сергій Струк, Лідія Татарина, Олександр Фисун, Борис Фоменко, Валерій Христенко, Олексій Черяков, Анатолій Шаблій, Олександр Шевченко і Анатолій Шубаркін