Гончарні вироби Антона Овчарика

Днями до нашої редакції завітав юний шпо­лянин Антон Овчарик. Він хотів дати оголошення в газету, щоб в такий спосіб запропонувати свої гончарні вироби, які він власноруч робить.
Ми вирішили в інший спосіб познайомити вас з цим маленьким майстром, і сподіваємось, що ви підтримаєте його добрі наміри.
Антон ― п’ятикласник міської школи №3-гім- назії. Як він нам розповів, займається із вчите­лями за індивідуальною програмою. Ось вже два роки відвідує гурток гончарства станції юних техніків, де вчиться гончарній справі у Станіслава Миколайовича Мазурика.
Антон розповів, що навчатися гончарству вирішив сам. До цього він займався у гуртку з ви­пилювання. І так йому сподобалось це ремесло, що хлопчик захопився ним і тепер з нетерпінням чекає вівторка та четверга, коли проводяться за­няття у гуртку міської станції юних техніків.
Найпершим виробом, який Антон зробив сам, був подарунок для тата на день народження ― попільничка.
― Мій тато зрадів такому подарунку і сказав, що для нього такий виріб дорожчий, аніж купле­ний у магазині. Адже коли людина робить пода­рунок своїми руками, вона ж вкладає в нього не лише працю, а й всю свою душу ― по-дорослому розмірковує хлопчик.
Антон розповів, що його тато і мама працюють на фермі. Є у нього й молодша п’ятирічна сестрич­ка. А сам він мріє мати свої власноруч зароблені кишенькові гроші, а ще — матеріально допо­могти своїй мамі. Антон вже зробив дуже багато виробів: мисочки, макітри, глечики. Сподівається, що його вироби сподобаються шполянам, і їх за­хочуть придбати. Тим паче, що мають вони до­сить символічну ціну― від 5 до 30 грн.
― В цьому хлопчикові з дитинства закладена ініціативність, ― каже його наставник Станіслав Мазурик. — Він справді дуже працелюбний. Ціка- виться й комп’ютерною технікою. Думаю, з нього колись виросте гарний підприємець.
Сам Антон буде дуже радий, якщо хтось із читачів газети зателефонує йому (096)674-54-92 і придбає якийсь виріб, зроблений його руками.