Громадська рада при Шполянській РДА склала план роботи на 2015 рік

18 грудня відбулося засідання Громадської ради при Шполянській районній державній адміністрації, в ході якого члени ради проаналізували свою роботу в поточному році та склали орієнтовний план роботи ради на 2015 рік. Серед них — соціально-економічні, гуманітарні та господарські питання: долучитися до визначення пріоритетних напрямків розвитку Шполянського району в рамках формування програми соціально-економічного розвитку на 2015 рік та районного бюджету на 2015 рік, при цьому проаналізувати стан наявності земель і водних ресурсів, які не перебувають на обліку та є незадіяним ресурсом для доходів до бюджету, стан будівництва очисних споруд у місті Шпола, розглянути питання підготовки до проведення виборів депутатів місцевих рад, міського та сільських голів в районі, продовження втілення заходів з популяризації географічного центру України та багато інших. При формуванні орієнтовного плану роботи були враховані всі подані членами ради та райдержадміністрацією пропозицій. Свої рекомендації до ради може подати кожен громадянин на електронну адресу Громадської ради: shpolagromrada@ukr.net

Окрім того, виконуючий обов’язки головного інженера Шполянського РЕМу Олександр Хищенко надав роз’яснення щодо терміну регулярних відключень електроенергії на території району та ознайомив з відповідним їх графіком (з ним можна ознайомитися на сайті нашого видання).

Перед цим, 15 грудня, відбулося засідання Громадської ради при Черкаській обласній державній адміністрації, під час якого було прийнято рішення, щоб Громадські ради кожного з районів отримали змогу визначити свого представника для членства в Асоціації при обласній Громадській раді, яка наразі відповідно до чинного законодавства обмежена в кількості. Це робиться з метою, аби в цьому колегіальному органі при облдержадміністрації були представлені інтереси всіх районів Черкащини. Тому у січні ГР при Шполянській райдержадміністрації обиратиме одного з членів ради для членства в зазначеній Асоціації.

Наталія СТОРЧАК (фото автора).