Гурти «Гренада» та «Барвінок» водили козу та щедрували у Черкасах

14 січня у Черкаській обласній філармонії 18 дитячих творчих колективів з усієї області та м. Черкаси щедрували, колядували та в обрядових піснях, театралізованих дійствах, хореографічних інсценівках, присвячених цілій плеяді новорічно-різдвяних свят від Святого Миколая до Водохреща, величали господаря оселі і його родину, висловлювали побажання великого врожаю і достатку.

Вже восьмий рік поспіль фестиваль «Щедрий вечір, добрий вечір, мати-Україно!» організовує директор Черкаського обласного відділення Дитячого фонду України Алла Бучковська за підтримки владики Іоана, митрополита Черкаського і Чигиринського УПЦ КП, метою якого є відродження українських традицій, духовності, виховання у дітей патріотизму.

У фойє проходила виставка-продаж тематичних дитячих робіт, різноманітні майстер-класи та аква-грим, веселі святкові ігри для дітей, а найцікавіше, захопливе дійство відбулося на сцені філармонії.

Цього року відповідальною місією для 42-х учасників зразкового танцювального колективу «Барвінок» Шполянського будинку школярів та народного аматорського колективу «Гренада» районного будинку культури, які вже вчетверте беруть участь у такому фестивалі, було надано право розпочати його першими хореографічною композицією «Ми на тую щедрівку та й засвітимо зірку, і козу приведемо, веселитись всі будемо!», а також завершити свято композицією — «Щедрий вечір у вашій хаті, щоб були ви в ній багаті» та молитвою до Святого Миколая, за участю всіх учасників.

На завершення свята керівнику колективів Едуарду Пресліцькому було вручено диплом, а його учасникам подарунки-солодощі. Прославляючи Христа, збагачуючи себе вірою, відчуваючи, що всі ми велика українська родина у такий складний час хочеться попросити у Бога миру, перемоги над супротивником, а Господь, який народився, обов’язково нам допоможе.

Від батьківського і учнівського колективів подякувати організаторам фестивалю та незмінному спонсору поїздки, депутату обласної ради, директору ПрАТ «Лебединський насіннєвий завод» Анатолію Ткаченку.

Батьки учасників колективів.

Фото Інтернет-видання «Про все».