Галузеві програми, соціальна допомога: які рішення прийняли депутати Матусівської сільради

Минулого тижня відбулась 11 сесія VIII скликання Матусівської сільської ради. На порядок денний сесійного засідання сільської ради було винесено більше ста питань, які були попередньо вивчені членами постійних депутатських комісій, детально опрацьовані та рекомендовані на затвердження сесії сільської ради. Про це повідомляє пресслужба Матусівської міської ради.

    Велика увага сільською радою приділяється питанню підготовки та затвердження на сесіях сільської ради галузевих програм по різних напрямах діяльності. Під час сесії депутати внесли зміни до важливих для життєдіяльності громади програм, а саме: про внесення змін до Програми «Розвиток та підтримка КП «Відродження»; про внесення змін до Програми соціального захисту населення «Турбота»;

  Крім того, депутатський корпус затвердив проєкти рішень про нову редакцію Положення про порядок використання шкільних автобусів.  Також внесено зміни до структури та штатного розпису Матусівського будинку культури – з 1 вересня 2021 року вводиться посада хореографа. Внесено зміни до назви служби у справах дітей, нова назва – «Служба у справах дітей та соціального захисту населення».  Розглянуто та затверджено список майна, яке надається і може надаватися в оренду шляхом аукціону.

    Вдруге винесено питання про закриття комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Матусівської сільської ради». Рішення стосовно цього питання не затверджено.

    Депутати сільської ради розглянули та прийняли відповідні рішення з земельних питань – всього біля 80 рішень.  Надано допомогу 8 особам на загальну суму 9400 грн.