Гарячі вакансії в Шполі: листоноша, фармацевт та продавець-консультант

Якщо ти досі у пошуках роботи в нашому місті, тоді цей матеріал справді корисний! "Шполяночка+" зробила добірку актуальних вакансій для своїх читачів. Працевлаштуватися запрошують: листоношу, фармацевта та продавця-консультанта.

  • Листоноша

"Укрпошта" в пошуках листоноші пересувного відділення.

Вимоги: повна чи базова загальна середня освіта, організованість та пунктуальність, щирість та привітність.

Обов'язки: їздити із командою за своїм маршрутом, розвозити посилки, газети та листи, доставляти пенсії та грошові перекази, доставляти супутні товари: продукти, ліки тощо, підтримувати та розвивати відносини з клієнтами "Укрпошти".

Пропонують: офіційне працевлаштування у великій компанії, що розвивається; стабільну заробітну плату; премію за виконання планових показників; навчання та професійний розвиток; можливості кар’єрного зростання.

Контакти: +380507002780 (Людмила, Наталія)

  • Фармацевт

Мережа аптек "Подорожник" шукає мотивованих та активних фармацевтів.

Вимоги: наявність фармацевтичної або медичної освіти; прагнення до нових знань і досвіду; привітність та бажання допомогти кожному клієнту аптеки.

Якщо є досвід роботи – чудово! Заповнюйте форму й менеджер зв’яжеться з вами якнайшвидше – https://forms.gle/mE4RR8V3M9wPukxYA

Якщо досвіду немає, то опанувати професію допоможуть на платформі можливостей для молоді "Подорожник START". Заповнюйте форму за посиланням і станьте її учасником – https://start.podorozhnyk.com/START/

Пропонують: гнучкий графік роботи, конкурентну заробітну плату, кар’єрний розвиток – стрімкий ріст від фармацевта до керівника, тренінги для підвищення знань у фармації, мотивуючі конкурси серед співробітників.

Контакти: 380637402435 (Ірина)

  • Продавець-консультант

Команда "Мобілочка" у зв'язку з розширенням магазинів, шукає у штат харизматичних молодих людей.

Вимоги: з досвідом роботи та без досвіду роботи в продажах мобільних телефонів і аксесуарів; відмінні комунікативні навички, стресостійкість, уважність, доброзичливість, активність; самоорганізація місця праці та товарного запасу; похвальне знання системи обліку товару 1с.

Обіцяють: % від продажу, прозора виплата ЗП; гнучкий графік роботи 5/2 (з можливістю вибору вихідних); зручне місце роботи; кваліфіковане навчання в кращих продавців мережі; офіційне працевлаштування; премії за виконання плану від мобільного оператора Vodafone, Lifecell, безкоштовний зв'язок.

Контакти: 380635155626 (Олег)