Громада зі Звенигородщини долучилася до проєкту з формування життєстійкості

Протягом січня до пілотного проєкту із формування життєстійкості долучилися 30 громад України, серед них і Водяницька зі Звенигородского району. Загалом 64 громади майже в кожній з областей України вже найближчим часом запустять такі центри для своїх мешканців. Кожен із них стане безпечним та безбар’єрним простором, де кожен може безкоштовно отримати кваліфіковану психосоціальну підтримку, а за потреби – бути скерованим до спеціалістів вужчої спеціалізації.

Про це повідомили у Черкаській обласній державній адміністрації, пише "Шполяночка+".

Умовою участі громади у проекті є підготовка, а потім – утримання приміщення для Центру життєстійкості.

Держава ж покриває витрати надавача соціальних послуг (оплату роботи команди, залучених спеціалістів, закупівлю канцелярських і господарських товарів, продуктів для отримувачів послуг та ін.).

Подати свою заявку на участь у проєкті може будь-яка територіальна громада. Відбір триває до 13 лютого 2024 року. Як громаді податися на участь у проєкті – читайте за посиланням: https://bit.ly/49cZKVN

Цьогоріч планують залучити до проекту щонайменше 150 громад, а потім – масштабувати його на всю Україну, аби послуги Центрів життєстійкості були доступними кожному українцю.

Коментарі