І в поважному віці в авангарді громадського життя

ВЕТЕРАНУ ПРАЦІ — 80!

29 квітня до оселі активіста громадської організації ветеранів війни і праці шполяни­на Юрія Фартушного завітали голова Шполянської райдержадміністрації Володимир Потапенко, голова районної ради ветеранів війни і праці Володимр Пустовіт із своїм заступником Олек­сандром Пряжком, голова правління райст Наталія Они­щук, депутат міської ради Максим Доценко. Почесні гості урочисто привітали Юрія Миновича з 80-річчям та по­бажали міцного здоров’я на довгі щасливі роки.

Юрій Фартушний — лю­дина з активною життєвою позицією, незважаючи, що вже багато років перебуває на заслуженому відпочинку, продовжує впливати на хід розвитку громади, очолює ву­личний комітет, бере участь у всіх заходах районної ради ветеранів, а до його порад при­слухаються молоді керівники.

Родом Юрій Минович із Лип’янки, де пройшло його ди­тинство, юність, перші трудові будні. У 1952 році Юрій закінчив 8 класів і відразу влаштувався на роботу в кол­госп обліковцем рільничої бригади. Потім служив у армії, здобув згодом професію трак­ториста — трудився за цією спеціальністю п’ять років у колгоспі. Саме за неї був удостоєний іменного годин­ника та поїздки на Виставку досягнень народного госпо­дарства у Москву. Продовжу­вав вчитися у вечірній школі в Лип’янці, потім — у Звени­городському агрономічному технікумі, який закінчив з відзнакою, і у Білоцерківському сільськогосподарському інс-титуті, який теж закінчив з відзнакою.

Майже 9 років працював за­ступником голови колгоспу і пар­торгом колгоспу «Шлях Леніна», 11 років — головою колгоспу «Дружба» в Антонівці. З 1984 року чотири роки — старшим спеціалістом з кормовироб­ництва управління сільського господарства. 8 років, аж до ви­ходу на пенсію, очолював Шпо­лянську заготконтору. Має наго­роди: медалі «Ветеран праці», «За трудову доблесть», «Трудо­ву відзнаку».

З ювілеєм Вас, дорогий Юріє Миновичу! Нехай Господь оберігає Вас на многії і благії літа!

Ганна ШВЕЦЬ (фото автора).