Ірина Ванникова нагородила переможницю фестивалю «Мости над Россю»

У вихідні в Корсунь-Шевченківському відбувся фінал міжобласного конкурсу-фестивалю «Мости над Россю».

У цей день в одному приміщенні зібрались найталановитіші вокалісти з усього району. Так описала подію на своїй сторінці в соцмережі керівник соціальних проектів МХП Ірина Ванникова.

Фестиваль «Мости над Россю» вже став доброю традицією. Він щороку дозволяє виявити талановитих та перспективних виконавців у вокальному жанрі, а головне – сприяти творчому зростанню місцевих авторів, які своїми пісенними творами популяризують рідний край та річку Рось.

На фінальному гала-концерті учасників конкурсу нагородили дипломами та цінними подарунками а таких номінаціях, як українська народна пісня, україномовна естрадна пісня, україномовна авторська пісня, краща лірико-патріотична пісня про малу батьківщину (нагорода пам’яті Володимира Оніщенка), краща пісня про річку Рось.

Переможницю в номінації гран-прі конкурсу, чудову вокалістку Валентину Гринюк особисто привітала керівник соціальних проектів МХП Ірина Ванникова. Вона подарувала дівчині сертифікат на спеціально затверджену для неї премію.

«Слухаючи пісні у виконанні номінантів, я зрозуміла, як багато талантів народжує наша ненька Україна. Та знайти і виокремити «соловейка» серед тисяч – це лише половина справи. Адже важливо ще й допомогти реалізувати цей талант, дати йому старт. Саме тому для мене було надзвичайно приємно виконати особливу місію – від ПАТ «Миронівський хлібопродукт» вручити золотому голосу Черкащини, талановитій переможниці фестивалю «Мости над Россю» Валентині Гринюк грошовий сертифікат. Соціально відповідальний бізнес повинен долучатися до таких проектів, адже за культурою, яку тримають на своїх плечах талановиті українці, – наше майбутнє. І будь-яка допомога – це шанс для них реалізуватися на творчій ниві. Україна має таланти, чим я дійсно пишаюся», – написала Ірина Ванникова.