Історик зі Шполянщини вдосконалює професійний рівень на міжнародній освітній платформі Coursera

Надзвичайно багато змін ввійшли в наше життя з початку карантину. Незважаючи на встановлення обмежувальних заходів, з метою захисту здоров’я відвідувачів, фахівці Шполянськоі районної філії Черкаського обласного центру зайнятості продовжують працювати, рекомендуючи  пошукачам роботи освітні платформи для підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці.

Для охочих пройти навчання діє міжнародний ресурс у сфері масової онлайн-освіти «Coursera». Ця платформа надає унікальний шанс безробітним громадянам безкоштовно пройти онлайн-курси від найкращих викладачів університетів всього світу. Це гуманітарні науки, психологія, підприємництво, економіка, ІТ-технології.

«Проєкт міжнародної освітньої платформи Coursera заслуговує особливої уваги. Його мета – підтримати тих, хто втратив роботу та допомогти їм отримати додаткові знання, розвинути навички для більш успішного працевлаштування», - коментує директор районної філії Ігор Мусюра.

Серед безробітних Шполянщини 16 осіб виявили бажання та  зареєструвалися на платформі для проходження онлайн-навчання.

Один із них - Самвел Жамкочян, який в липні 2020 року звернувся до Шполянської районної філії з метою пошуку роботи.

Вже маючи фах вчителя історії, молодий педагог успішно пройшов навчання за курсом «Історія міжнародних відносин» та безкоштовно отримав відповідний сертифікат.

На цьому Самвел не зупинився і охоче скористався можливістю продовжити навчанняНаразі він отримав ще два сертифіката про проходження курсів «Археологія. Про що говорять давнини?» та «Географія. Земля з середини та зовні».

За його словами, міжнародна платформа Coursera – унікальний шанс для самоосвіти, поглиблення рівня своїх професійних знань та здобуття нових вмінь і навичок.

А ми нагадуємо, що зареєструватися на освітній онлайн платформі можна було до 31 жовтня. Всі охочі, які зареєструвалися до цього часу проходитимуть навчання до кінця року.

За інформацією Шполянської районної філії ОЦЗ