Із дитинства мріяв бути військовим: на Луганщині загинув прикордонник зі Шполянщини

У боях на Луганщині загинув уродженець Шполянщини, начальник відділу прикордонної служби «Щастя», підполковник Віталій Кучерявий. Про це повідомили у Звенигородській райраді.

Упродовж усіх жорстоких протистоянь з російською армією, без паніки, сумнівів та страху прикордонники з підрозділу підполковника Кучерявого потужно стримували просування ворога. Віталій Вікторович грамотно організовував оборону, турбувався про збереження життя та здоров’я кожного підлеглого та особисто займав небезпечніші позиції.

13 березня, близько 6-ї години ранку, очолюваний ним зведений загін вступив у бій із піхотою противника. Цього разу ворог, не зумівши прорвати оборону прикордонників, застосував міномети й артилерію. Один із артилерійських снарядів розірвався поряд і Віталій Кучерявий загинув.

Прикордонник із Черкащини, який народився в селі Водяне Шполянської територіальної громади, з дитинства мріяв бути військовим. Вступив до Національної академії Держприкордонслужби. Прослуживши 15 років, став справжнім захисником своєї країни, мудрим командиром та безстрашним воїном.

За здійснення особистих героїчних вчинків, відвагу і самовідданість, виявлені під час виконання завдань з охорони та оборони державного кордону, Указом Президента України підполковнику Кучерявому Віталію Вікторовичу присвоєно звання Герой України з врученням ордена «Золота Зірка» (посмертно).