Із нагоди Дня прапора та герба Шполи відбувся патріотичний велопробіг

 30 серпня з нагоди Дня прапора та герба Шполи за ініціативи міського голови Сергія Кравченка та районної партійної організації ВО «ЧЕРКАЩАНИ» у місті прой­шов патріотичний велопробіг. У заході взяли участь як дорослі містяни, так і діти.

Велосипедисти проїхали 12 вулицями міста. За­гальний маршрут їхнього руху склав близько 10 кілометрів. У колоні рухались міський голова Сергій Кравченко, голова районної ради Олександр Кузуб, де­путати Шполянської міської ради, приватні підприємці, громадські діячі, активна молодь міста та вихованці Шполянської дитячо-юнацької спортивної школи.

А на розі вулиць Лозуватської та Героїв Крут до до­рослих учасників велопробігу приєдналися близько 40 дітей віком від 3 до 6 років. Наймолодші велосипеди­сти були одягнуті в українські вишиванки, їхні велоси­педи так само, як і велосипеди дорослих, прикрашали прапорці Шполи та України.

По закінченні пробігу всіх присутніх привітав із Днем прапора та герба Шполи міський голова Сергій Крав­ченко. А також перед учасниками акції виступив тан­цювальний колектив «Еліт» (художній керівник Олеся Осадчук). Після цього всі учасники велопробігу отрима­ли в подарунок від очільника Шполи смачне морозиво.

Вікторія КАЛИНА.