Її життєве кредо — рішуче йти до поставлених цілей

18 червня 2015 року свій 91-й день народження відзначила шанована в громаді жителька міста, учасник бойових дій в роки Другої світової війни — Валентина Миколаївна Задорожня. Привітати іменинницю цього дня завітали до її дому гості — голова райдержадміністрації Володимир Потапенко, міський голова Віктор Заскалета, заступник голови райдержадміністрації Ольга Шпиця, голова районної ради ветеранів війни і праці Володимр Пустовіт та інші.

Валентина Миколаївна пройшла усю війну, безстрашно боролася з гітлерівськими загарбниками, отримані поранення досі нагадують їй про те лихоліття. Має багато бойових нагород, серед яких — ордени Великої Вітчизняної війни та орден «За мужність».

Пройшовши нелегкий життєвий шлях, Валентина Миколаївна для багатьох є безцінним порадником, наставником, душевним другом. Головним вважає у житті — незламність, уміння тримати себе у будь-якій найважчій ситуації, і не втрачаючи честі й гідності, досягати результатів.

Але тривожне серце матері у цей час знову переносить давно пережитий біль. Тільки тоді, в часи війни, допомагала все витримати молодість і незвичайна енергійність. Сьогодні ж, у глибоко поважному віці, Валентині Миколаївні неймовірно боляче усвідомлювати, що війна знову увірвалася в життя її країни. Та ще нестерпніше щодня думками линути до окупованого Донецька, де проживає її син. Ось залунав звук мобільного телефону і рідний голос втішає материнську душу. Найдорожчий подарунок — привітання від сина і його родини. «Бережіть себе!» — єдине про що просить дітей і дуже сподівається дожити в найближчому часі до ще однієї Великої Перемоги — Перемоги України над окупантами та несправедливістю. Вона знає — це її доля — зустріти прикінцеве торжество правди на рідній землі.

Наталія ШЕЛЄПІНА (фото автора).