ЙОМУ ПІДВЛАДНІ ВСІ СТИХІЇ ПАТРІОТИЧНОГО, ФІЛОСОФСЬКОГО, ГУМОРИСТИЧНОГО ЗВУЧАННЯ

В цьому році Шполянська районна бібліотека для дітей відзначає ювілей — 75-річчя з часу заснування. До цієї дати працівники бібліотеки підготували акцію «Поети Шполянщини — дітям». 11 лютого відбулася зустріч учнів 3-іх класів міського Шполянського НВК «Загальноосвітня І—ІІІ ступенів школа №2-ліцей» та класних керівників Ольги Килимистої та Світлани Білоус з талановитим, цікавим, багатогранним поетом, якому підвладні всі стихії: патріотичного, філософського, гумористично-сатиричного та інтимного звучання — Олександром Діхтяренком.

Діти ознайомилися з творчим шляхом митця, який не втратив дитячого захоплення світом. Почули пісні на слова Олександра Петровича, декламували його вірші, які супроводжувались тематичними відеороликами, спілкувалися, фотографувалися, знайомилися з книжковою виставкою по творчості поета-земляка «Поетичне диво Олександра Діхтяренка».

Цікавою і змістовною була розповідь Олександра Петровича про власну творчість, про народження поезій, що власне надихає до написання нових творів. Не залишається автор байдужим до подій, які відбуваються на сході нашої країни, відгуком на які з`являються нові вірші, один з яких «Є і буде» було презентовано автором юним слухачам.

Валентина ІВАНКІНА. м. Шпола.