Камери та безкабінетна система: стало відомо, коли у Звенигородці знову можна буде здавати іспити з водіння

Невдовзі жителі центральної Черкащини знову зможуть здавати теоретичні та практичні іспити з водіння у Звенигородському ТСЦ. Наприкінці минулого року ця послуга стала тимчасово недоступною і учні автошкіл вимушені їздити у Черкаси або Умань, аби здати на посвідчення водія.

Нині у сервісному центрі триває ремонт, розповідає начальник ТСЦ №7143 Олександр Петров.

"Зараз у нас проводяться ремонтні роботи для облаштування приміщення до вимог сервісного центру, - пояснює начальник. - Це означає, що підрозділ відповідатиме вимогам безкабінетної, прозорої системи. Також буде функціонування в режимі електронної черги, коли людину обслуговуватиме один адміністратор і не буде потреби ходити по кабінетах. Буде відповідне обладнання екзаменаційного класу, чотири ширококутні камери, 5 камера стоятиме на комп'ютері. Також відповідними камерами будуть обладнані навчальні автомобілі. Це потрібно, аби уникнути корупції".

Загалом, на Черкащині залишилося 3 підрозділи. Умань обслуговуватиме південну частину області, Звенигородка - центральну, а Черкаси - увесь район і Золотоношу. Точно сказати, коли Звенигородка прийматиме екзамени, поки ніхто не може. Попередньо, мова йде про 2-3 місяці.

"Важливий момент, що ремонт фінансують із субвенції міських та обласної рад, тому з державного бюджету на це поки не пішло ні копійки, - говорить Олександр Петров. - До цього долучилося близько 10 громад: Звенигородська, Катеринопільська, Ватутінська, Шполянська, Лисянська, а також невеликі громади, наприклад, Матусівська".

Коли Звенигородський ТСЦ зможе приймати практичні та теоретичні екзамени, він зможе приносити до бюджету близько 7 мільйонів гривень щороку у вигляді податків.

Нині ж у сервісному центрі можна й надалі отримати всі інші передбачені послуги.

Коментарі